Włoski na Twoje włoskie wakacje.

Podróże

1 lipca 2023

Wiele osób skorzystało już z moich kursów samouczkowych i wciąż otrzymuję od nich przemiłe podziękowania i opowieści o tym, jak dobrze radzą sobie z komunikacją po włosku, gdy odwiedzają Italię.
Filmiki z lekcjami na YouTube oglądały już setki tysięcy osób, a dziesiątki tysięcy zasubskrybowały mój kanał!
Nie wiem, czy można mieć lepszą rekomendację?

Nasz śliczny kalendarz "Moje rzymskie wakacje 2024" będzie miał nowe, kolejne wydanie!
Także tym razem poświęcony będzie najwspanialszym miejscom w Italii.

Jeśli chcesz otrzymać informację o następnej edycji kalendarza - tym razem na rok 2025 - napisz do mnie na adres jezyk.wloski.od.zera@gmail.com
Zapiszę Cię na listę oczekujących i prześlę PDF z zapisem włoskich słówek i zdań "na wakacje".
Dziękuję i zapraszam!
Monika


Kliknij w obrazek poniżej i pobierz listę wideo-rozmówek "Włoski na wakacje":


A tak wyglądał zeszłoroczny Kalendarz 2024 "Moje rzymskie wakacje",
który dostępny był z samouczkowym Kursem multimedialnym "Włoski na moje włoskie wakacje".

Materiały do samodzielnej nauki pomogły Wam w prosty sposób opanować nie tylko podstawy języka włoskiego, ale również bogaty zasób słów i zwrotów przydatnych w podróży do Włoch.
Doskonały na prezent!


Język włoski na Twoje włoskie wakacje!

Kalendarz "Moje rzymskie wakacje" o dwustronnych kartach jest częścią kursu samouczkowego "Język włoski na wakacje".

W oczekiwaniu na kolejną, nową wersję kalendarza, przyjrzyj się jego zeszłorocznemu wydaniu:
Rzymski genius loci

Ten niewielki, stylowy i elegancki przedmiot, który już prawie trzymasz w dłoni, to kalendarz do postawienia na biurku, na półce, na oknie...

To Twoje sekretne przejście, przez które możesz w każdej chwili wymknąć się myślami z domu lub pracy - wprost do Wiecznego Miasta.

Koloseum, Fontanna Di Trevi, Panteon i inne magiczne miejsca Rzymu, choć mieszczą się na dłoni, to kryją sporą, wirtualną niespodziankę.

Wystarczy odwrócić kartę kalendarza:
za każdym pięknym zdjęciem znajdziesz kolejne sekretne przejścia do kilku z rozdziałów "Kursu języka włoskiego na Twoje rzymskie wakacje", który możesz teraz zamówić.

Ale do rzeczy:

Kalendarz "Moje rzymskie wakacje" to okładka i dwanaście luźnych kart kalendarzowych w kształcie prostokąta o “złotej” proporcji ok. 9 x 13 cm, wspartych na ażurowej, lekkiej podstawce, pokrytych drukiem najwyższej jakości. 
Prostota i elegancja.

Każdy miesiąc to kolejne ikoniczne miejsce w Rzymie z jednej, oraz nowa porcja włoskich słówek i zwrotów z drugiej strony karty.

Kod QR znajdujący się pod zapisem słówek prowadzi do wersji AUDIO słowniczka oraz do zabawnych ćwiczeń interaktywnych, pomocnych w utrwaleniu poznanych zwrotów.
A także do ciekawych informacji o najwspanialszych zakątkach Rzymu.

Wersja AUDIO oraz ćwiczenia interaktywne dostępne są na KLIK!-nięcie.

Słowniczek i ćwiczenia dostępne poprzez kod QR są integralną częścią kursu włoskiego od zera w wersji wakacyjnej “Włoski na moje rzymskie wakacje”.


Trzy elementy na Twoje rzymskie wakacje (w tym jeden piękny):

 1. Ebook i lekcje wideo do nauki włoskiego od zera “Włoski na moje włoskie wakacje”
 2. Podręczna ściągawka słówek i zwrotów
 3. Kalendarz (piękny)


  Kliknij w obrazek poniżej i pobierz dwie przykładowe karty kalendarza promocyjnego.
  Ciekawi Cię, dokąd prowadzą kody QR? Sprawdź!
E-kurs języka włoskiego od zera w wersji wakacyjnej:

- w prosty sposób pomoże Ci opanować słowa i zwroty pomocne w czasie podróży do Włoch

- przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy języka włoskiego tak, abyś mógł/mogła budować samodzielnie zdania i prowadzić prostą konwersację

- ma formę interaktywnego e-booku w PDF, który w postaci kolejnych, krótkich lekcji z ćwiczeniami i lekcjami wideo do pobrania będziesz otrzymywać przez kilka pierwszych tygodni roku na wskazany przez Ciebie adres e-mail

- poznasz w kilku prostych krokach nie tylko podstawy, ale i najważniejsze zagadnienia gramatyczne, jak np. dwa czasy przeszłe, czas przyszły, zaimki itd.

Wykupując specjalne wydanie kursu “Włoski na moje rzymskie wakacje” możesz otrzymać w promocji także Kalendarz Konesera Rzymu "Moje rzymskie wakacje".

Kalendarz promocyjny dostępny będzie wraz z przedsprzedażą kursu "Włoski na wakacje" od września/grudnia - do wyczerpania zapasów.Kliknij w obrazek poniżej i pobierz wstępne lekcje e-kursu "Jezyk włoski na wakacje".
Z tymi lekcjami możesz rozpocząć naukę "od zera".
Jest to interaktywna lista lekcji w PDF dostępnych na KILK-nięcie:Karty kalendarza:

Karty kalendarzowe - wysokiej jakości druk i elegancki kartonik.

Kurs języka włoskiego “Włoski na moje rzymskie wakacje” - Wersja z promocyjnym Kalendarzem Konesera Rzymu.


Zakres i tematyka słówek i zwrotów w ramach 12 + 1 rozdziałów/modułów kursu:
pierwsze zwroty, rozmówki na lotnisku, na stacji kolejowej, spacerując po mieście, nad morzem, na plaży, w hotelu, w barze i lodziarni, w restauracji, na targu i w sklepie, nazwy potraw kuchni rzymskiej, transport w mieście, nazwy dni tygodnia i miesięcy, najważniejsze zabytku Rzymu - włoskie nazwy i wymowa.
Poza tym: podstawowe zagadnienia gramatyczne: rodzajniki, rodzaj gramatyczny, liczba gramatyczna, zaimki, czasy: teraźniejszy, przeszły i przyszły, tryb przypuszczający.

Obejrzyj lekcje wideo na YouTube, np.
Pierwsze zwroty - Klik!
Jak wymawiać nazwy rzymskich zabytków? - Klik!
Na lotnisku - Klik!
Na stacji kolejowej - Klik!
Chodząc po mieście - Klik!
Nad morzem - Klik!
Na plaży - Klik!
W restauracji - Klik!
Na targu, w sklepie - Klik!
W hotelu - Klik!
W barze i w lodziarni - Klik!
Transport w mieście - Klik!
Co zjeść na plaży? - Klik!
Co zjeść w Rzymie? - Klik!

Zapraszam!

P.S. - Karty kalendarzowe na rok 2023 do ustawienia w tle ekranu komputera, zawierające pomoce do nauki języka włoskiego, znajdziesz tutaj - KLIK! 
Czy wiesz, kto pierwszy z grona internetowych italomaniaków wpadł na pomysł włoskiego kalendarza? Kto to zainicjował i zainspirował? Jakub z Italia il mio cuore już w 2017, a właściwie w 2016 - Klik!
-------------------------
Zasady ogólne Sklepu


Przedmiotem sprzedaży są multimedialne materiały do nauki języka włoskiego w formie elektronicznej.
Zamówienia proszę składać wysyłając e-mail na adres: jezyk.wloski.od.zera@gmail.com
W Zamówieniu proszę podać nazwę, czyli tytuł wybranych materiałów do nauki włoskiego oraz nazwisko osoby wykonującej przelew. Przyjęcie Zamówienia potwierdzam w mailu zwrotnym, w którym podaję cenę brutto oraz niezbędne dane do przelewu bankowego.
Zamówienie jest realizowane w terminie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na wskazanym koncie bankowym.
Zakupione materiały elektroniczne do nauki języka włoskiego nie podlegają zwrotowi.
Przed zakupem mogą Państwo oczywiście zadawać pytania dotyczące zawartości oferowanych przeze mnie materiałów do nauki języka włoskiego; chętnie na nie odpowiem.


Polityka Prywatności
RODO
Ochrona danych osobowych Użytkowników w serwsie www.wloskiodzera.pl odbywa się poprzez przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i stosowanie odpowiednich środków zabezpieczających zgodnie z art. 32 Ustawy 1 RODO.
 1. Administratorem przekazanych przez Użytkowników danych osobowych: Monika Kruzel NIP: 7821662645
  Kontakt w sprawach związanych z danymi osobowymi Użytkownika: język.włoski.od.zera@gmail.com
 2. Użytkownik, podejmując decyzję o zakupie materiałów elektronicznych, dobrowolnie przekazuje dane osobowe w Zamówieniu przesłanym e-mailem. Za zgodą Użytkownika dane osobowe Użytkownika przechowywane są nie dłużej, niż to nakazuje prawo oraz wymaga zrealizowanie Zamówienia.
 3. Administrator serwisu oświadcza, że nie udostępnia danych osobowych Użytkownika żadnemu nieupoważnionemu do ich posiadania podmiotowi.
 4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się tylko i wyłącznie w celu i w zakresie realizacji umowy kupna-sprzedaży materiałów elektronicznych do nauki języka włoskiego, oferowanych przez Administratora serwisu www.Wloskiodzera.pl
 5. Użytkownik, którego dane osobowe przechowywane są przez Administratora serwisu, ma prawo do dostępu i skorygowania treści własnych danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na ich przechowywanie i przetwarzanie.

Podobne artykuły