Polityka prywatności

Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych

Witamy na stronie www.wloskiodzera.pl! Dbamy o prywatność naszych Użytkowników i zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z zasadami określonymi w RODO.


Administratorem danych osobowych przekazanych przez Użytkowników jest Monika Kruzel, NIP: 7821662645. W sprawach związanych z danymi osobowymi Użytkowników, prosimy o kontakt pod adresem: język.włoski.od.zera@gmail.com.


Użytkownik, podejmując decyzję o zakupie materiałów elektronicznych, dobrowolnie przekazuje dane osobowe w zamówieniu przesłanym e-mailem. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, Użytkownik akceptuje, że dane te będą przechowywane tylko przez niezbędny czas wymagany do zrealizowania zamówienia oraz zgodnie z obowiązującym prawem.


Oświadczamy, że dane osobowe Użytkowników nie są udostępniane żadnym nieupoważnionym podmiotom. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji umowy kupna-sprzedaży materiałów elektronicznych do nauki języka włoskiego, oferowanych przez nasz serwis.


Użytkownik, którego dane osobowe przechowujemy, ma prawo do dostępu i poprawiania treści swoich danych, jak również do wycofania zgody na ich przechowywanie i przetwarzanie.


Dla naszej firmy, ochrona Twoich danych osobowych jest priorytetem, dlatego podejmujemy wszelkie środki, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność Twoich danych.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej Polityki Prywatności lub ochrony danych osobowych, zachęcamy do kontaktu. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyłeś/aś nasz serwis.